Mały Europejczyk zwiedza świat- Polska

W ramach programu „Mały Europejczyk zwiedza świat” rozpoczęliśmy comiesięczną podróż, którą jak zawsze zaczynamy od naszego pięknego kraju – PolskiFlamingi i Wiewiórki opowiedziały o godle i fladze Polski. Rozgwiazdy przedstawiły historię hymnu polskiego oraz pokazały jak należy się zachować gdy usłyszymy nasz hymn. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego. W dalszej części spotkanie grupa Pancerniki zapoznała nas z charakterystycznymi potrawami z wybranych regionów Polski, następnie przygotowali „gzik”, który mieliśmy okazję zjeść podczas obiadu. W ostatniej części spotkania Pingwiny zatańczyły „Krakowiaka”, a Pandy zainscenizowały wiersz J. Tuwima pt. ”Okulary”.

"Mały Europejczyk zwiedza świat"- Polska

W ramach programu „Mały Europejczyk zwiedza świat” rozpoczęliśmy comiesięczną podróż, którą jak zawsze zaczynamy od naszego pięknego kraju – PolskiFlamingi i Wiewiórki opowiedziały o godle i fladze Polski. Rozgwiazdy przedstawiły historię hymnu polskiego oraz pokazały jak należy się zachować gdy usłyszymy nasz hymn. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego. W dalszej części spotkanie grupa Pancerniki zapoznała nas z charakterystycznymi potrawami z wybranych regionów Polski, następnie przygotowali „gzik”, który mieliśmy okazję zjeść podczas obiadu. W ostatniej części spotkania Pingwiny zatańczyły „Krakowiaka”, a Pandy zainscenizowały wiersz J. Tuwima pt. ”Okulary”.