Warsztaty przyrodnicze Per-ZOO

„Mapa świata i jej zwierzęta”W piątek Nasze Przedszkole odwiedził Pan Roman Persona- zoolog, botanik, człowiek, który kocha zwierzęta. Podczas spotkania na dużej makiecie z mapą świata zaprezentował zwierzęta, żyjące na wybranych kontynentach: ślimaki z Afryki, żółwia wodnego z Ameryki Północnej, świnkę morską zwaną kawią domową z Ameryki Południowej, papugę z Australii, mysz z Azji oraz królika z Europy.To było bardzo ciekawe spotkanie

Warsztaty przyrodnicze Per-ZOO

„Mapa świata i jej zwierzęta”W piątek Nasze Przedszkole odwiedził Pan Roman Persona- zoolog, botanik, człowiek, który kocha zwierzęta. Podczas spotkania na dużej makiecie z mapą świata zaprezentował zwierzęta, żyjące na wybranych kontynentach: ślimaki z Afryki, żółwia wodnego z Ameryki Północnej, świnkę morską zwaną kawią domową z Ameryki Południowej, papugę z Australii, mysz z Azji oraz królika z Europy.To było bardzo ciekawe spotkanie.