Apel 11 Listopada

Lekcja historii...Dzisiaj podczas "Apelu 11 listopada" Dzieci poznały historię Naszego Kraju, związaną z obchodami najważniejszego dla Polaków święta upamiętniającego odzyskanie niepodległości. Razem zaśpiewaliśmy hymn Polski i znane pieśni patriotyczne, a następnie złożyliśmy kwiaty i  zapaliliśmy znicze pod Kamieniem upamiętniającym ofiary II wojny światowej z okolic Siekierek i Augustówki.

Apel 11 Listopada

Lekcja historii...Dzisiaj podczas "Apelu 11 listopada" Dzieci poznały historię Naszego Kraju, związaną z obchodami najważniejszego dla Polaków święta upamiętniającego odzyskanie niepodległości. Razem zaśpiewaliśmy hymn Polski i znane pieśni patriotyczne, a następnie złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze pod Kamieniem upamiętniającym ofiary II wojny światowej z okolic Siekierek i Augustówki.