Thanksgiving

“Give Thanks “ to istota Święta Dziękczynienie, które jak co roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu. Czwartek był bardzo uroczystym dla nas dniem, dzieci elegancko ubrane zasiadły do wspólnego stołu ze swoimi Paniami. Na stołach królował oczywiście indyk w towarzystwie kukurydzy, pure ziemniaczanego i zupa dyniowa. Najważniejszym jednak było podziękowanie Panu Bogu za to co nas spotkało, za nasze rodziny, naszych przyjaciół i wszelkie dobro.
Wypowiedziane przez dzieci podziękowania to zawsze bardzo wzruszający moment. Happy Thanksgiving

Thanksgiving

“Give Thanks “ to istota Święta Dziękczynienia, które jak co roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu. Czwartek był bardzo uroczystym dla nas dniem, dzieci elegancko ubrane zasiadły do wspólnego stołu ze swoimi Paniami. Na stołach królował oczywiście indyk w towarzystwie kukurydzy, pure ziemniaczanego i zupa dyniowa. Najważniejszym jednak było podziękowanie Panu Bogu za to co nas spotkało, za nasze rodziny, naszych przyjaciół i wszelkie dobro. Wypowiedziane przez dzieci podziękowania to zawsze bardzo wzruszający moment.
Happy Thanksgiving