Teatr Lalek Kukiełka

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się teatr lalek kukiełkowych pt. Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki. Jest to opowiadanie o szewczyku ,który wędruje przez świat w poszukiwaniu przygód. Dobre serce i wrażliwość sprawiają, że nasz bohater nie potrafi przejść bezczynnie obok cierpienia i krzywdy .... Opowiadanie skończyło się mottem: Czyń zawsze dobro. A ono kiedyś do Ciebie powróci.

Teatr Lalek Kukiełka

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się teatr lalek kukiełkowych pt. Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki. Jest to opowiadanie o szewczyku ,który wędruje przez świat w poszukiwaniu przygód. Dobre serce i wrażliwość sprawiają, że nasz bohater nie potrafi przejść bezczynnie obok cierpienia i krzywdy .... Opowiadanie skończyło się mottem: Czyń zawsze dobro. A ono kiedyś do Ciebie powróci.