Aktualności

Zakończenie roku grupy

Zakończenie roku grupy "0" Pingwiny

W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie zerówkowej „Pingwiny”. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez Panią Ewę - Dyrektor Generalną, po czym Ojciec Bogdan poprowadził wspólną modlitwę. Następnie dzieci zaprezentowały wzruszającą część artystyczną pt. „Jest taki kwiat”, podczas której nie zabrakło pięknych występów i tańca. Mali artyści zachwycili zgromadzonych swoją radością, zaangażowaniem i talentem.Kolejnym punktem programu były podziękowania skierowane przez Panią Agnieszkę - Wicedyrektor, wręczenie dzieciom upominków przez Ojca Bogdana i podziękowania nauczycielkom - Pani Dominice, Pani Łucji i Pani Oliwii za ich codzienną pracę, troskę, cierpliwość oraz zaangażowanie w wychowanie i edukację dzieci, a także podziękowanie Pani Kindze - naszej rytmiczce i rodzicom za wzajemną współpracę. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone lata pełne nauki, zabawy i niezapomnianych chwil. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi oraz wielu sukcesów w szkole!

Msza Święta i zakończenie roku szkolnego

Msza Święta i zakończenie roku szkolnego

W niedzielę 14 czerwca 2026 r. społeczność Pijarskiego Przedszkola w Warszawie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkała się w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Mszy Świętej. Podczas Eucharystii modliliśmy się za dzieci i pracowników przedszkola urodzonych w czerwcu, lipcu i sierpniu. Dziękowaliśmy Bogu za kończący się rok szkolny oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo na czas wakacyjnego odpoczynku.Po Mszy Świętej spotkaliśmy się w teatrze, aby wręczyć wszystkim dzieciom dyplomy ukończenia kolejnego etapu edukacji w swojej grupie. Od nowego roku szkolnego dzieci rozpoczną przygodę w nowych grupach. Pożegnaliśmy również s. Annę, która przez cztery lata pracowała w naszym przedszkolu.Dyrekcja przedszkola podziękowała rodzicom, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie przedszkola i wspierali wychowawców w ich codziennej pracy.Słowa wdzięczności skierowano także do wszystkich pracowników przedszkola, którym wręczono wakacyjne upominki. W ramach wewnętrznej inicjatywy pracownicy wskazali spośród swojego grona osoby, które w szczególny sposób wyróżniały się zaangażowaniem i wspierały budowanie dobrej atmosfery w przedszkolu. Ojciec Dyrektor wręczył im okolicznościowe wyróżnienia jako wyraz uznania ze strony całej społeczności przedszkolnej.Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyli, oraz za docenienie wszystkich osób zaangażowanych w wychowanie ich dzieci w Pijarskim Przedszkolu. Życzymy całym rodzinom pięknych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji.

Koncert edukacyjny PUCH PUCH

Koncert edukacyjny PUCH PUCH

W piątek nasze przedszkolaki uczestniczyły w koncercie edukacyjnym zespołu PUCH PUCH pt. "Nareszcie wakacje". Bardzo dziękujemy Guciowi i Dudusiowi za niezwykle aktywny koncert. 

Przekaż 1%

W pozyskiwaniu funduszy wspiera nas Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św Józefa Kalasancjusza

Budowa szkoły

Budujemy nową szkołę pijarską.

Partnerzy...