Patrocinium

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy PATROCINIUM, czyli święto naszego patrona św. Józefa Kalasancjusza. Na początku Ojciec Dyrektor opowiedział dzieciom o życiu św. Józefa. Następnie wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenkę o naszym patronie a dzieci z grupy Pandy razem z Paniami przygotowały krzyżówkę, którą wszyscy wspólnie rozwiązaliśmy. Na zakończenie Dzieci otrzymały słodki upominek.

Patrocinium

Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy PATROCINIUM, czyli święto naszego patrona św. Józefa Kalasancjusza. Na początku Ojciec Dyrektor opowiedział dzieciom o życiu św. Józefa. Następnie wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenkę o naszym patronie a dzieci z grupy Pandy razem z Paniami przygotowały krzyżówkę, którą wszyscy wspólnie rozwiązaliśmy. Na zakończenie Dzieci otrzymały słodki upominek.