"Mały Europejczyk zwiedza świat"- podwodny świat.

W ramach programu "Mały Europejczyk Zwiedza Świat" przenieśliśmy się w podwodny świat Dzieci z grupy Rozgwiazdy opowiedziały o morskich zwierzętach oraz Neptunie - bogu mórz i oceanów. Pani Dyrektor Ewa wraz z mężem Panem Piotrem zaprezentowali profesjonalny strój płetwonurka. Pan Piotr bardzo dokładnie ze szczegółami opowiedział jak prawidłowo założyć taki strój oraz na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Dzieci dowiedziały się jak porozumiewać się pod wodą za pomocą znaków. Przedszkolaki miały możliwość oddychać powietrzem z butli przez regulator.Bardzo dziękujemy za wspaniały pokaz.Dziękujemy również Warszawskie Centrum Nurkowe DIVE-CLUB za wypożyczenie sprzętu.

"Mały Europejczyk zwiedza świat"- podwodny świat

W ramach programu "Mały Europejczyk Zwiedza Świat" przenieśliśmy się w podwodny świat Dzieci z grupy Rozgwiazdy opowiedziały o morskich zwierzętach oraz Neptunie - bogu mórz i oceanów. Pani Dyrektor Ewa wraz z mężem Panem Piotrem zaprezentowali profesjonalny strój płetwonurka. Pan Piotr bardzo dokładnie ze szczegółami opowiedział jak prawidłowo założyć taki strój oraz na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Dzieci dowiedziały się jak porozumiewać się pod wodą za pomocą znaków. Przedszkolaki miały możliwość oddychać powietrzem z butli przez regulator.Bardzo dziękujemy za wspaniały pokaz. Dziękujemy również Warszawskie Centrum Nurkowe DIVE-CLUB za wypożyczenie sprzętu.