Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA PIJARSKIEGO PRZEDSZKOLA W WARSZAWIE. Dzisiaj w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka Pijarskiego Przedszkola w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której Dzieci z grupy „Rozgwiazdy” zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak wiele potrafią. Po części artystycznej pasowane Dzieci złożyły obietnicę: zgodnie się bawić w przedszkolu, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania Dzieci. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy pasowany przedszkolak otrzymał dyplom i legitymację.

Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA PIJARSKIEGO PRZEDSZKOLA W WARSZAWIE. Dzisiaj w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka i starszaka Pijarskiego Przedszkola w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której Dzieci z grupy „Rozgwiazdy” zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak wiele potrafią. Po części artystycznej pasowane Dzieci złożyły obietnicę: zgodnie się bawić w przedszkolu, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania Dzieci. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy pasowany przedszkolak otrzymał dyplom i legitymację.