Zajęcia dydaktyczne w grupie Pandy

Grupa Pandy w ramach zajęć dydaktycznych miała za zadanie przeprowadzić wywiad z pracownikami przedszkola na temat zdrowia. Dzieci na zajęcia zaprosiły Panią Dyrektor Stefanię, która zapoznała Dzieci z fraszką Jana Kochanowskiego pt. „Na zdrowie”. Opowiedziała nam, czym jest zdrowie i  jak o nie dbać by nie chorować. Zajęcia były bardzo ciekawe i  interesujące.

Zajęcia dydaktyczne w grupie Pandy

Grupa Pandy w ramach zajęć dydaktycznych miała za zadanie przeprowadzić wywiad z pracownikami przedszkola na temat zdrowia. Dzieci na zajęcia zaprosiły Panią Dyrektor Stefanię, która zapoznała Dzieci z fraszką Jana Kochanowskiego pt. „Na zdrowie”. Opowiedziała nam, czym jest zdrowie i jak o nie dbać by nie chorować. Zajęcia były bardzo ciekawe i interesujące.