Zakończenie roku grupy Rozgwiazdy

"Koty dachowe budzą się, już się dachowy rodzi szałKsiężyc po dachu wspina się, zaraz dachowy rozpocznie się Bal..."- I tak zaczyna się piękny musical "Koty" w wykonaniu Dzieci z grupy Rozgwiazdy, które zakończyły przygodę z przedszkolem. Drodzy Rodzice i Was żegnamy, dziękując za życzliwość, zrozumienie, dostrzeganie potrzeb Wszystkich Dzieci, za partnerstwo i uznanie dla naszej pracy! Nasze wspólne święto zakończył piękny, uroczysty "Polonez" w wykonaniu Dzieci!

Zakończenie roku grupy Rozgwiazdy

"Koty dachowe budzą się, już się dachowy rodzi szał. Księżyc po dachu wspina się, zaraz dachowy rozpocznie się Bal..."- I tak zaczyna się piękny musical "Koty" w wykonaniu Dzieci z grupy Rozgwiazdy, które zakończyły przygodę z przedszkolem. Drodzy Rodzice i Was żegnamy, dziękując za życzliwość, zrozumienie, dostrzeganie potrzeb Wszystkich Dzieci, za partnerstwo i uznanie dla naszej pracy! Nasze wspólne święto zakończył piękny, uroczysty "Polonez" w wykonaniu Dzieci!