Własna kuchnia i posiłki

Własna kuchnia

Mamy własną kuchnię, wyposażoną w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny, przystosowaną do przygotowywania zdrowych, pożywnych posiłków ze świeżych produktów.

Posiłki

Serwowane przez naszych Kucharzy posiłki są integralna częścią realizowanego przez nas programu edukacyjnego, pozwalającego dzieciom poznawanie smaków z całego świata. Dania oferowane przez przedszkolną kuchnię są zawsze świeże, pożywne i tak zbilansowane, aby były jak najbardziej dostosowane do potrzeb naszych najmłodszych.

Na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji wpływ ma nie tylko rodzaj pokarmu, ale i sposób jedzenia, wykształcenie prawidłowych nawyków żywieniowych i sposobu spożywania posiłków to jeden z naszych celów edukacyjnych. W tym celu organizować będziemy specjalne warsztaty z naszym przedszkolnym dietetykiem.

Przedszkole zapewnia dzieciom 5 posiłków dziennie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, drugi podwieczorek.