St. Patrick's Day

Dzisiaj w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Św. Patryka -patrona Irlandii. Tego dnia Irlandczycy ubierają się na zielono i świętują. My również założyliśmy zielone ubrania i braliśmy udział w konkursach i zabawach dotyczących tego święta, które w tym roku przygotowała Pani Karolina. Na wszystkie Dzieci czekała niespodzianka od Leprechuna - złote monety ! Było zielono i radośnie.

St. Patrick's Day

Dzisiaj w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Św. Patryka -patrona Irlandii. Tego dnia Irlandczycy ubierają się na zielono i świętują. My również założyliśmy zielone ubrania i braliśmy udział w konkursach i zabawach dotyczących tego święta, które w tym roku przygotowała Pani Karolina. Na wszystkie Dzieci czekała niespodzianka od Leprechuna - złote monety ! Było zielono i radośnie.