W niedzielę 14 czerwca 2026 r. społeczność Pijarskiego Przedszkola w Warszawie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkała się w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Mszy Świętej. Podczas Eucharystii modliliśmy się za dzieci i pracowników przedszkola urodzonych w czerwcu, lipcu i sierpniu. Dziękowaliśmy Bogu za kończący się rok szkolny oraz prosiliśmy o Boże błogosławieństwo na czas wakacyjnego odpoczynku.Po Mszy Świętej spotkaliśmy się w teatrze, aby wręczyć wszystkim dzieciom dyplomy ukończenia kolejnego etapu edukacji w swojej grupie. Od nowego roku szkolnego dzieci rozpoczną przygodę w nowych grupach. Pożegnaliśmy również s. Annę, która przez cztery lata pracowała w naszym przedszkolu.Dyrekcja przedszkola podziękowała rodzicom, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie przedszkola i wspierali wychowawców w ich codziennej pracy.Słowa wdzięczności skierowano także do wszystkich pracowników przedszkola, którym wręczono wakacyjne upominki. W ramach wewnętrznej inicjatywy pracownicy wskazali spośród swojego grona osoby, które w szczególny sposób wyróżniały się zaangażowaniem i wspierały budowanie dobrej atmosfery w przedszkolu. Ojciec Dyrektor wręczył im okolicznościowe wyróżnienia jako wyraz uznania ze strony całej społeczności przedszkolnej.Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyli, oraz za docenienie wszystkich osób zaangażowanych w wychowanie ich dzieci w Pijarskim Przedszkolu. Życzymy całym rodzinom pięknych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji.