W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie zerówkowej „Pingwiny”. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez Panią Ewę - Dyrektor Generalną, po czym Ojciec Bogdan poprowadził wspólną modlitwę. Następnie dzieci zaprezentowały wzruszającą część artystyczną pt. „Jest taki kwiat”, podczas której nie zabrakło pięknych występów i tańca. Mali artyści zachwycili zgromadzonych swoją radością, zaangażowaniem i talentem.Kolejnym punktem programu były podziękowania skierowane przez Panią Agnieszkę - Wicedyrektor, wręczenie dzieciom upominków przez Ojca Bogdana i podziękowania nauczycielkom - Pani Dominice, Pani Łucji i Pani Oliwii za ich codzienną pracę, troskę, cierpliwość oraz zaangażowanie w wychowanie i edukację dzieci, a także podziękowanie Pani Kindze - naszej rytmiczce i rodzicom za wzajemną współpracę. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone lata pełne nauki, zabawy i niezapomnianych chwil. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi oraz wielu sukcesów w szkole!