Edukacja językowa

Poprzez zabawy edukacyjne Dzieci uczą się języka angielskiego i hiszpańskiego.

Eric Anyanhun - język angielski

Angielski w naszym przedszkolu, prowadzi Pan Eric który pochodzi z  Nigerii i jest native speakerem. Nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu dostosowana jest do możliwości oraz zainteresowań Dzieci. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw dydaktycznych, które aktywizują i uczą Nasze przedszkolaki. Pan Eric na zajęciach mówi wyłącznie w języku angielskim, dzięki czemu Dzieci uczą się szybko i  efektywnie.

język hiszpański

Hiszpański w naszym Przedszkolu, w tym roku prowadzi Pani Agueda - zajęcia prowadzone są w formie zabawy z wykorzystaniem atrakcyjnych dla Dzieci materiałów edukacyjnych. Zajęcia z języka hiszpańskiego odbywają się w małych grupach, jest to o wiele bardziej efektowne ponieważ lektor ma możliwość zapytania oraz wysłuchania każdego Dziecka. Treści edukacyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wieku dzieci.