Pracownicy obsługi

Dorota Kociszewska

Mieszkam na Siekierkach. Bardzo angażuję się w swoją pracę i lubię ją. Śpiewam w chórze. Przedszkole Pijarskie to moje Miejsce.

Beata Walewska

Jestem osoba uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do codziennych obowiązków w przedszkolu. Lubię dzieci i pracę w ich otoczeniu.

Dorota Murawska

Jestem osobą dokładną, odpowiedzialną i cierpliwą, zaangażowaną w swoją pracę. Lubię dbać o ład i porządek. Pełna energii i uśmiechu każdego dnia.

Joanna Grobel-Ludwa

Cieszę się, że mogłam dołączyć do zespołu. Praca w otoczeniu najmłodszych dzieci przynosi mi ogromnie dużo satysfakcji i radości. Z zaangażowaniem realizuję powierzone mi obowiązki, a każdy mój dzień jest pełen optymizmu i pozytywnego nastawienia. Uśmiech to podstawa:)

Grzegorz Sitek
W naszym Przedszkolu wykonuję naprawy i prace serwisowe. Dbam, żeby działały wszystkie zabawki. Wolny czas spędzam z rodziną, lubię prace w ogrodzie oraz wyzwania konstruktorskie mojego syna. Sądzę, że dobrze organizuję swój warsztat pracy i efektywnie zarządzam czasem. Umiem też pracować w grupie oraz łatwo wypracowuję umiejętność porozumienia z współpracownikami. Jest mi miło, że dołączyłem do grona pracowników Pijarskiego Przedszkola w Warszawie.