Pracownicy obsługi

Dorota Kociszewska

Mieszkam na Siekierkach. Bardzo angażuję się w swoją pracę i lubię ją. Śpiewam w chórze. Przedszkole Pijarskie to moje Miejsce.

Beata Walewska

Jestem osoba uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do codziennych obowiązków w przedszkolu. Lubię dzieci i pracę w ich otoczeniu.

Dorota Murawska

Jestem osobą dokładną, odpowiedzialną i cierpliwą, zaangażowaną w swoją pracę. Lubię dbać o ład i porządek. Pełna energii i uśmiechu każdego dnia.

Robert Szadkowski

W przedszkolu pracuję na stanowisku konserwator- "złota rączka". Naprawiam wszystko, co się zepsuje: od zabawek po wyłamane zawiasy, krzesełka, przeciekające krany i wyrwane gniazdka. Praca w przedszkolu daje mi mnóstwo satysfakcji, szczególnie wtedy, kiedy wzbudza ona zaintereswanie dzieci i kiedy chciałyby razem ze mną majsterkować.